22 59 19 80 / 950 21 311 cic@cic.no

CIC teamet

I tillegg til vår faste kjerne av dyktige rådgivere og prosjektledere, har vi et «freelance» team på rundt 15 dyktige medarbeidere som benyttes i ulike prosjekter både i Norge og utlandet.

Disse har jobbet i og for CIC i mange år. Med stødig hånd, kreativitet, engasjement og gjennomføringsevne skaper vi sammen de gode opplevelser.

Ta kontakt med vårt dyktige team.

Lorraine C.Coyle Dørum

Lorraine C. Coyle Dørum

CEO/Senior Event Manager
+47 22 59 19 80/82  //  +47 950 21 311
lorraine.dorum@cic.no

Mireia Rosell

Mireia Rosell Jaumandreu

Senior Event Manager/Partner
+47 22 59 19 80/85  //  +47 483 52 000
mireia.rosell@cic.no

Maria C. Wirén

Maria C. Wirén

Senior Event Manager
+47 22 59 19 80/88  //  +47 957 85 545
maria.wiren@cic.no

Anita Dynge CIC ansatt

Anita Dynge

Senior Event Manager
+47 22 59 19 80/86  //  +47 909 22 887
anita.dynge@cic.no

Kristin Günther-Ellefsen

Kristin Günther-Ellefsen

Senior Event Manager – freelancer
+47 22 59 19 80  //  +47 995 21 070

Cecilie Barfod

Maria Mur

Supervisor, Project Coordinator Dept.
+47 22 59 19 80/89 // +47 902 87 194
maria.mur@cic.no

Julie Bye CIC ansatt

Monica Hagberg

Project Coordinator
+47 22 59 19 80/83
monica.hagberg@cic.no

Siri Haugen

Janicke Finne

Project Coordinator
+47 22 59 19 80/84
janicke.finne@cic.no

Siri Haugen

Linh Tran

Project Coordinator
+47 22 59 19 80/87
linh.tran@cic.no

Cathrine Krogh

Cecilie Barfod

Project assistant – freelancer
+47 22 59 19 80

Cathrine Krogh

Julia Marie Coyle Dørum

Event assistant
+47 22 59 19 80
Julia.dorum@gmail.com

Employee avatar

Elin E. Nerheim

Event assistant – freelancer
+47 22 59 19 80

Cathrine Krogh

Marte Marthinsen

CFO
+47 905 77 010  //  +47 671 15 800
marte.marthinsen@tandem.as

Cathrine Krogh

Harald Dørum

Chairman
+47 913 23 865
harald.dorum@cic.no

CIC er med på å skape våre kunders suksess

Telefon 22 59 19 80